قوانین نهان

کوتاه کننده لینک نهان، یک هدایت کننده رایگان لینک است و مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ های کاربران ندارد.

نهان یک سرویس کوتاه کننده لینک کاربر محور است. که تمامی لینکهای آن توسط کاربران عمومی وب ایجاد و منتشر می شود . سایت نهان میزبان هیچگونه محتوا یا فایلی نیست و نخواهد بود.
سرویس کوتاه کننده کوتاه لینک 9an.ir وظیفه کوتاه کردن لینک ها طولانی صفحات سایت را به یک آدرس کوتاه را بر عهده دارد و هیچگونه دخل و تصرف دیگری ندارد و همه مسئولیت های بعدی آن به عهده استفاده کنندگان از این سرویس می باشد.
درصورت هرگونه تخلف در لینکهای کوتاه شده از طریق صفحه گزارش تخلف لینک مورد نظر را گزارش دهید.
در صورت بروز هر گونه اختلالات احتمالی نقص فنی یا حملات اینترنتی و قطع شدن اینترنت و یا سرور سایت یا از بین رفتن اطلاعات به هر دلیل ، هیچ مسئولیتی به عهده مدیریت این سایت نخواهد بود .
ما تمام توان و تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت بصورت دائمی با حداکثر آپتایم سرور و امنیت و سرعت سایت بکار می بریم.

1- سایت نهان تابع مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- مسئولیت لینک های کوتاه شده به عهده کاربران می باشد.
3-استفاده از هر گونه لینک غیر مجاز یا فیلتر شده به جهت کوتاه کردن ممنوع می باشد.

جهت حفظ کیفیت سایت و امنیت کاربران، لینک به صفحات غیرمجاز، لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن و صفحات مسدود یا ناموجود، به محض مشاهده حذف خواهد شد. انتخاب الفاظ غیراخلاقی بعنوان آدرس کوتاه یا هر گونه سوء‌استفاده از امکانات سایت نهان غیرمجاز بوده و در صورت مشاهده بدون اخطار لینک مورد نظر حذف می‌ گردد. توجه داشته باشید لینک‌های ایجاد شده توسط کاربر قابل ویرایش نیست؛ قبل از تولید دقت لازم را به عمل آورید. استفاده از سایت نهان به معنای پذیرش قوانین و مقرارات آن است و این قوانین ممکن است در آینده تکمیل شود.

©  9an.ir Inc 1400 - 2021

تمامی لینک های کوتاه شده سایت نهان توسط کاربران ایجاد شده است و مدیریت سایت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای لینک های کاربران ندارد.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای کوتاه کننده لینک نهان محفوظ است.